MLADÍ HASIČI

Soutěž

 

Trénink

Každé pondělí od 17:00 v sále restaurace U Toflů

DRUŽSTVO MUŽI

Soutěž

Trénink

 více zde

NEJBLIŽŠÍ AKCE

 4. června 2022 - Memoriál Ladislava Gureckého a Karla Hovjackého

 

Foto MH na Nové Vsi a v Malenovicích 4.5 2019

Pěkné fotky k nalezení zde:

Daruj krev s dobrovolnými hasiči 2019

V pátek 10. 5. jsme se ve složení Lucie Ohnheiserová, David Fiedor, Lucie Nohlová a Tomáš Ralenovský vydali darovat krev a plazmu. Celkem jsme v Krevním centru ve Frýdku-Místku nechali 1,5 litru krve a neznámé množství plazmy. Do konce května mohou v krevním centru darovat krev i další členové - stačí jen sestřičce před odběrem nahlásit jméno sboru.

darovani krve 2019 

MH na Nové Vsi a v Malenovicích 4.5 2019

Sen se stal skutečností. Mladí hasiči se pravidelně schází na tréninky a tuto sobotu se zúčastnili hned na dvou soutěžích. Byli jsme na Nové Vsi a v Malenovicích. Obě soutěže jsou zařazeny do Moravskoslezské ligy MH, to znamená účast družstev z velmi širokého okolí a tím i velká konkurence. Na Nové Vsi se podařil útok bez velkých chyb a byl dokončen v čase 29,19s. Vzhledem ke všem okolnostem (první soutěž, většina členů je ještě předškoláky) to byl úspěch nad všechna očekávání. Naplnění úspěchem jsme pak odjeli do Malenovic. V druhém útoku kluci na pravém proudu trochu zazmatkovali a "utekla" jim spojka. Přesto dokázali nenádalou situaci vyřešit a útok dokončili za hlasitého povzbuzování z publika. Výsledný čas se samozřejmě řadil na konec výsledkové listiny, ale z toho nebyl nikdo smutný.

19 05 04 MH NV 000

Foto: zde

Video: Nová Ves; Malenovice

 

Pilaři 4.5 2019

Kuba a Tomáš Ralenovský se v rámci výjezdové jednotky účastní kurzu pro pilaře. Většinou platí, že když hasiči vytahují motorovou pilu v rámci zásahu, tak je to doprovázeno složitými okolnostmi (tma, vítr, částečně vyvrácené stromy, atd). Proto i kurz na motorovou pilu je náročný, kde je část věnována teorii, ale větší část praktickému výcviku. Praktický výcvik probíhal na úbočí Prašivé v kalamitním polomu. V sobotu naši kluci úspěšně složili praktickou zkoušku. Příští týden bude ještě následovat test. Kubovi a Tomášovi patří dík, protože kurz vyžadoval několik víkendů a probíhal za nepříznivých povětrnostních podmínek.

19 05 04 Pilari 000

Foto: zde

Video: zde

Muži 1. kolo 3.5 2019

19 05 03 Prvni kolo 000

Družstvo mužů se zúčastnilo v pátek odpoledne prvního (okrskového) kola v požárním sportu. Muži se mezi družstvy z 10. okrsku umístili na prvním místě časem 16,612s.

Video: zde

Foto: zde

Strana 13 z 70

Soutěž Bystré 2022

  • 4.6.2022 14:00, Hřiště u Bystřanky
  • Startovní pořadí zde.
  • Propozice zde.
  • Výsledky 2021 zde.
  • Událost na Facebooku zde

Dobrý anděl

  Dobry andel 2

Více info zde.

 

Statistika

TOPlist

PřihlášeníJoomla templates by Joomlashine