MLADÍ HASIČI

Soutěž

 

Trénink

Každé pondělí od 17:00 v sále restaurace U Toflů

DRUŽSTVO MUŽI

Soutěž

Trénink

 více zde

NEJBLIŽŠÍ AKCE

24. února - Dětský maškarní karneval 

Hasičský ples 2015

Děkujeme všem návštěvníkům plesu za jejich přízeň a doufáme, že si ples užili dle svých představ.

Článek o plese zde.

Zásah jednotky u požáru

Poplach jednotce byl vyhlášen operačním střediskem telefonicky a s vysláním SMS zprávy a to 25.12. v 1:12.
Jednotka vyjela v počtu 6 členů na místo zásahu a to s DA VW-trasporter. Prvotní hlášení popisovalo požár chalupy v Janovicích. Po upřesnění adresy jsme vyjeli na rozhraní Janovic a Raškovic. Jednalo se o požár rodinného domu a přilehlé roubenky. Roubenka byla po příjezdu již celá pohlcená plameny, pravděpodobně již byla neobydlená. Přilehlý zděný dům byl požárem zasažen ve sklepním prostoru.

Na místo zásahu přijela jednotka jako čtvrtá, na místě již zasahovaly HZS FM, JPO Janovice a Frýdlant n.O.. Ihned po příjezdu jednotky se na základě požadavku velitele zásahu všichni členové zapojili do budování požárního útoku. Naše jednotka poskytla hadicový materiál k rozšíření pravého útočného proudu.

Následně jsme rozvinuli útočné proudy z levé a zádní strany objektu k likvidaci požáru ve sklepních prostorách zděného domu. Ve spolupráci s členy JPO Janovice jsme požár sklepa zlikvidovali. Po dokončení tohoto úkolu jsme přesunuli útočné proudy k dohašení hořící roubenky. Souběžně s těmito činnostmi jsme spolupracovali na doplňování vody do cisteren.

V 4:55 byl zásah jednotky ukončen návratem na základnu. Zásahu se zúčastnili: Foldyna Jiří, Nykl Jakub, Ralenovsky Jakub, Winkler Lukáš, Gurecký Lukáš, Kutlvašr Jiří.

JPO Raškovice zůstala na místě a ukončila svůj zásah v dopoledních hodinách.

Děkuji členům JPO za práci při náročném zásahu. Foto zde

Informace o zásahu jsou rovněž na pozary.cz.

 

Video z Jarmarku

video přehrajete po kliknutí na obrázek

Mikuláš

 

V pátek 5. prosince vyrazil Mikuláš s čerty a andělem za vašimi ratolestmi. Všechny děti, po zazpívání písničky nebo odrecitování krátké básničky, obdaroval balíčkem plným dobrot. Mikuláš nechává vzkazovat, že děkuje za projevený zájem a společně s čerty doufá, že v dětech zanechali jen příjemné vzpomínky.

Strana 75 z 78

Soutěž Bystré 2024

  • 25.5.2024 14:00, Hřiště u Bystřanky
  • Startovní pořadí zde.
  • Propozice zde.
  • Výsledky 2023 zde.
  • Událost na Facebooku zde

Dobrý anděl

  Dobry andel 2

Více info zde.

 

Statistika

TOPlist

PřihlášeníJoomla templates by Joomlashine