Dobrovolní hasiči z Bystrého získali stříbro v Beskydské lize 2020

Dobrovolní hasiči z Bystrého získali stříbro v Beskydské lize 2020

Dobrovolní hasiči z Bystrého si pro letošní rok z Beskydské ligy odvážejí stříbrné medaile. Zúčastnili se celkem pěti z šesti soutěží a s celkovým součtem 94 bodů skončili v Beskydské lize na druhém místě. Celkem se letošního netradičního covidového ročníku BL zúčastnilo 12 mužských družstev a na prvním místě skončil tým z Hájova. 

Našim hasičům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů a sil do další sezóny!

 DSC3449

Soutěž Bystré 2021

  • 4.9.2021 14:00, Hřiště u Bystřanky
  • Startovní pořadí zde.
  • Propozice zde.
  • Výsledky 2019 zde.
  • Událost na Facebooku zde.

Dobrý anděl

  Dobry andel 2

Více info zde.

 

Statistika

TOPlist

Joomla templates by Joomlashine