Zájezd do vinného sklepa 2019

Zájezd do vinného sklepa

O víkendu 21. – 22. 9. 2019 jsme vyrazili na hasičský zájezd. Cílem zájezdu byla návštěva vinařství Žídek v Popicích.

Ještě před návštěvou vinařství jsme navštívili Botanickou a sladkovodní expozici Živá voda v obci Modrá. K vidění byly rostliny a vodní živočichové řeky Moravy a přilehlých potoků i tůní. Raritou expozice jsou jeseteři – tažné ryby, které dříve migrovaly z Černého moře až do řeky Moravy. Expozice určitě stojí za návštěvu. (web: www.zivavodamodra.cz)

Po příjezdu do Popic nás pan Žídek vřele přivítal a provedl po vinici. Ukázal nám, co vše vybudoval od doby, kdy jsme jej navštívili naposledy, včetně strojů a výbavy pro sběr a výrobu vína. Nechyběla ani degustace přímo ve sklípku. Víno, zpěv a smích se ze sklípku vanul až do ranních hodin.

Všem zúčastněným a hlavně panu Žídkovi a organizátorům zájezdu děkujeme za skvělou atmosféru.

 

Fotky:

  

 

Soutěž Bystré 2019

  • 1.6.2019 14:00, Hřiště u Bystřanky
  • Startovní pořadí zde.
  • Propozice zde.
  • Výsledky 2018 zde.
  • Událost na Facebooku zde.

Dobrý anděl

  Dobry andel 2

Více info zde.

 

Statistika

TOPlist

Joomla templates by Joomlashine