Články

MH na Nové Vsi a v Malenovicích 4.5 2019

MH na Nové Vsi a v Malenovicích 4.5 2019

Sen se stal skutečností. Mladí hasiči se pravidelně schází na tréninky a tuto sobotu se zúčastnili hned na dvou soutěžích. Byli jsme na Nové Vsi a v Malenovicích. Obě soutěže jsou zařazeny do Moravskoslezské ligy MH, to znamená účast družstev z velmi širokého okolí a tím i velká konkurence. Na Nové Vsi se podařil útok bez velkých chyb a byl dokončen v čase 29,19s. Vzhledem ke všem okolnostem (první soutěž, většina členů je ještě předškoláky) to byl úspěch nad všechna očekávání. Naplnění úspěchem jsme pak odjeli do Malenovic. V druhém útoku kluci na pravém proudu trochu zazmatkovali a "utekla" jim spojka. Přesto dokázali nenádalou situaci vyřešit a útok dokončili za hlasitého povzbuzování z publika. Výsledný čas se samozřejmě řadil na konec výsledkové listiny, ale z toho nebyl nikdo smutný.

19 05 04 MH NV 000

Foto: zde

Video: Nová Ves; Malenovice

 

Soutěž Bystré 2019

  • 1.6.2019 14:00, Hřiště u Bystřanky
  • Startovní pořadí zde.
  • Propozice zde.
  • Výsledky 2018 zde.
  • Událost na Facebooku zde.

Dobrý anděl

  Dobry andel 2

Více info zde.

 

Statistika

TOPlist

Joomla templates by Joomlashine