Pilaři 4.5 2019

Pilaři 4.5 2019

Kuba a Tomáš Ralenovský se v rámci výjezdové jednotky účastní kurzu pro pilaře. Většinou platí, že když hasiči vytahují motorovou pilu v rámci zásahu, tak je to doprovázeno složitými okolnostmi (tma, vítr, částečně vyvrácené stromy, atd). Proto i kurz na motorovou pilu je náročný, kde je část věnována teorii, ale větší část praktickému výcviku. Praktický výcvik probíhal na úbočí Prašivé v kalamitním polomu. V sobotu naši kluci úspěšně složili praktickou zkoušku. Příští týden bude ještě následovat test. Kubovi a Tomášovi patří dík, protože kurz vyžadoval několik víkendů a probíhal za nepříznivých povětrnostních podmínek.

19 05 04 Pilari 000

Foto: zde

Video: zde

Soutěž Bystré 2019

  • 1.6.2019 14:00, Hřiště u Bystřanky
  • Startovní pořadí zde.
  • Propozice zde.
  • Výsledky 2018 zde.
  • Událost na Facebooku zde.

Dobrý anděl

  Dobry andel 2

Více info zde.

 

Statistika

TOPlist

Joomla templates by Joomlashine