Fryčovický braňák 2016

Fryčovický braňák

V sobotu 16. dubna se naše družstvo mladých hasičů zúčastnilo Fryčovického braňáku. Soutěžily celkem 3 hlídky. Družstva starších obsadily 9. a 21. místo z celkem 22 družstev. Čas na trati byl krásný, ale škodu nám způsobily trestné body. Mladší družstvo se umístilo na hezkém 8. místě z 18.

Kompletní výsledky: STARŠÍ, MLADŠÍ

Je tady sobota 16.4. a my se opět chystáme na Fryčovický branný závod. Domluvený sraz byl v 10:30.
Když se konečně sejdeme před hasičárnou, je teměř na všech vidět alespoň lehký dotek nejistoty. Pomalu dokončujeme poslední přípravy a nasedáme do aut. Tento rok jsme poskládali tři družstva, dvě starších a jedno mladších dětí. První dvě hlídky byly starších (Naty, Ondra, Peťa a Nelča, Nela, Verča), poté tedy hlídka mladších (Adélka, Majda a Vašek). Hodinka uplnyla jako nic a už stojíme na startu. Závod nebyl snadný, ale nějak jsme to zvládli. Na jednotlivých stanovištích nás čekala například střelba ze vzduchovky, topografie, hod granátem, uzly a tak podobně. Po doběhnutí jsme se pořadně vydýchali, napili, najedli a už frčíme zpět na Bystré. Výhra není důležitá, my si to užili a věříme, že té srandy bude vždy dost!

- Veronika Magdoňová (MH Bystré)

Soutěž Bystré 2024

• 25.5.2024 14:00, Hřiště u Bystřanky